To pravé místo pro mě? YES!
Lahodná káva? YES!
Kávu v kavárně, nebo sebou? YES!

Máte chuť na pravou americkou pizzu? YES! U nás si ji dáte. Silnější korpus a všechny oblíbené druhy, stejně jako v Chicagu. Vychutnejte si kousek Ameriky přímo v centru Litomyšle. Pizzu připravujeme z vlastních surovin a s maximální péčí. Využijte toho a neváhejte ochutnat tuto netradiční pizzu.

Kousek Itálie na historickém náměstí v Litomyšli? YES! Stejně tenké těsto jako v pizzerii přímo pod šikmou věží v Pise. Náš vyškolený personál Vám připraví gastronomický zážitek a s úsměvem Vám ho naservíruje. Italskou pizzu pro Vás připravujeme přímo na kameni pro maximální gurmánský požitek.

Pravé italské panini? YES!

Vychutnejte si pravé italské panini na náměstí historického města Litomyšl. Panini je plněné pečivo které Vám probudí všechny chuťové buňky. U nás naleznete široký sortiment této křupavé lahůdky. Naše obsluha Vám ho zapeče tak, že bude uvnitř měkké a z venku křupavé. Jedině tak si jej vychutnáte na maximum!

Čerstvá bageta vlastní výroby? YES!

Nestihli jste svačinu? Nevadí! Přímo v naší kavárně na Vás čekají vždy čerstvé bagety, obložené kaiserky, hamburgery a další dobroty. Pokud potřebujete rychlý oběd, bageta s kuřecími řízečky určitě splní Vaše očekávání. Vše je připravováno přímo u nás a samozřejmě s maximální péčí. Vždy čerstvé suroviny jsou zárukou vysoké kvality, kterou se u nás snažíme udržovat.

Jste milovníky zdravého životního stylu, nebo máte jen rádi salát? YES!

U nás vždy dostanete čerstvé saláty, které jsou připravovány s maximální péčí. Naše obsluha vybírá pouze kvalitní a čerstvé suroviny. Pokud chcete mít záruku kvality, salát od nás je ta správná volba. Kuskus patří k základům severoafrické kuchyně a Vy si ho nyní můžete vychutnat přímo na náměstí v Litomyšli.

Široký sortiment dortů a zákusků? YES!

Široký sortiment zákusků, jako naleznete u nás, neuvidíte nikde v Litomyšli. Dortíky, zákusky, medovník a mnoho dalšího. Přijďte na lahodnou kávu a něco dobrého k ní. U nás si určitě vyberete. Vše je čerstvé a od místních dodavatelů!

Nabízíme široký sortiment ovocných dortů bez krému i s krémem. Šlehačkové dorty jako Florida, Harlekýn a nebo Míša. U nás naleznete netradiční zákusky, ale i známé a oblíbené, jako medovník.

Něco dobrého ke kávě? YES!

V naší kavárně myslíme i na to, že byste si ke kávě dali něco dobrého. Proto jsme přišli s vlastními rozpeky. Jsou připravovány přímo u nás a obsluha dbá na to, aby bylo vše čerstvé a prvotřídní kvality.